Home Uncategorized Deputetja e Vetëvendosjes tregon linjat trupore nga “Rana e Hedhun” në Shëngjin

Deputetja e Vetëvendosjes tregon linjat trupore nga “Rana e Hedhun” në Shëngjin

192
0

Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës.

Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”.

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore.

“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur😆”, ka shkruar ajo në Facebook./


Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here