Home Uncategorized Zbulohet:Meda dhe Lulja sërish prindër?

Zbulohet:Meda dhe Lulja sërish prindër?

202
0

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive. Në foton e fundit nga pushimet, barku i Lules duket shumë i fryrë.

A janë ҫifti në pritje edhe të një fëmijë?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here