Home Uncategorized Morena pozon me këmbët e gjata

Morena pozon me këmbët e gjata

229
0

Morena pozon me këmbët e gjata

Morena Taraku është një ndër femrat më provokuese në skenën muzikore.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm duke realizuar poza të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, duke reklamuar me këmbët e gjata ajo duket madhështore dhe tejet provokuese.

Kujtojmë se Morena Taraku pritet që së shpejti të sjell duet me reperin Stresin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here