Home Uncategorized Kjo recetë popullore shëron 100 sëmundje

Kjo recetë popullore shëron 100 sëmundje

176
0

Ky ilaç hudhre që do lexoni sot është një domosdoshmëri për të gjithë ata që kujdesen për shëndetin e tyre. Mbani në mend se ky ilaç bën mrekulli për shëndetin tuaj, dhe është gjithashtu i dobishëm për heqjen e kripës nga trupi, pastron gjakun, përforcon sistemin imunitar dhe enët e gjakut, forcon zemrën dhe përmirëson trupin.

Për më tepër, heq yndyrën shtesë, përmirëson metabolizmin, shëron sëmundjet femërore dhe inflamacionin.

Dhe siç thamë, mund ta bëni vetë, në shtëpi.

Metoda e përgatitjes: Merrni karafil me hudhër dhe pritini në copa të vogla. Vendosni copat e hudhrave në një kavanoz xhami. Hidhi një litër verë mbi hudhër dhe mbyllni enën. Lëreni në dritare, të jetë në rrezet e diellit për 2 javë. Tundeni enën dy ose tre herë në ditë. Pas dy javësh, kulloni lëngun dhe vendoseni në një shishe qelqi të errët.

Përdorimi: Merrni një lugë çaji nga ky lëng 3 herë në ditë, për një muaj. Pas gjashtë muajsh, procedura mund të përsëritet. Efektet do t’ju mahnitin!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here