Home Uncategorized Ish “Miss Kosova” e dhez me poza

Ish “Miss Kosova” e dhez me poza

121
0

Albina Hashani është ish “Miss Kosova”, por që pas shumë vitesh është kthyer në vëmendjen e publikut kosovar.

Bjondja e bukur ka krijuar një familje të mrekullueshme dhe një profesion që e ka bërë edhe më të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Albina Hashani prej vitesh punon si dizajnere e modes, për çka edhe ka studiuar. Ajo, bashkëpunon edhe me disa fytyra përblike për të cilat punon gjatë gjithë kohës.

Ish missi, tani dizenjatore, ka kaluar ca ditë të bukura pushimi me bashkëshortin dhe fëmijët. Nga atje kanë ardh edhe poza sensuale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here