Home Uncategorized Fotoja që po bën bujë në rrjete sociale, shpërthejnë shakatë me Avdullah...

Fotoja që po bën bujë në rrjete sociale, shpërthejnë shakatë me Avdullah Hotin dhe Skender Hysenin

171
0

Fotoja që po bën bujë në rrjete sociale, shpërthejnë shakatë me Avdullah Hotin dhe Skender Hysenin

Avdullah Hoti dhe Skender Hyseni
Një foto nga nënshkrimi i marrëveshjes në Shtëpinë e Bardhë, në praninë e Presidentit Trump, në mes të Kosovës dhe Serbisë, ka bërë bujë në rrjete sociale.

Në foto shihen kryeministri Avdullah Hoti i cili është ulur dhe koordinatori për dialog, Skender Hyseni, që është afër tij duke folur me të, përcjell Bota sot.

Me këtë foto kanë filluar shakatë e shumta, duke aluduar se çfarë i ka thënë Hyseni Hotit.

“A ki nja 50 euro me mi gjet deri në rrogë”, “A e çeli sokun me llokuma qitash a ma vonë”, “hajt ami çelësat e Opellit se e paske parku keq”, janë disa nga shakatë që kanë bërë njerëzit nëpër rrjete sociale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here