Home Uncategorized Dalin imazhet nga ditëlindja e Mc Kreshës bashkë me bashkëshorten

Dalin imazhet nga ditëlindja e Mc Kreshës bashkë me bashkëshorten

213
0

Reperi i njohur shqiptar MC Kresha feston sot ditëlindjen.

I lindur në Mitrovicë, në vitin 1984 ai mbushë plot 36 vite.

Kjo ditëlindje është më e veçantë për faktin se është e para që Kresha e pret me epitetin e babait.

Reperi i njohur, ditën e lindjes e priti në Kanada bashkë me gruan, Erzinën dhe të afërm të tjerë.

Media ka arritur të sigurojë fotografi nga festa familjare në të cilën, torta e bërë gati nga Xina e ka pasur fokusin me tëmë të Arsenal, ekipit të preferuar të Kreshës.

Ndërkaq, nuk dihet edhe për sa kohë do të qëndrojë reperi në Kanada por marrë shkas edhe nga situata me pandeminë që i ka pezulluar koncertet këtë vit, kjo pjesë për të qëndruar krah gruas dhe vajzës Iza bëhet shumë më e lehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here