Home Uncategorized Baby G me këtë video ua futi frikën në palcë ndjekësve

Baby G me këtë video ua futi frikën në palcë ndjekësve

121
0

Baby G ka habitur fansat me videon e fundit.

Baby G është një prej emrave të estradës, që gjithmonë di se si të marrë vëmendjen e fansave.

Ajo ka pos tuar një video në InstaStory, ku shfaqet duke bërë disa lëvizje provokuese teksa ishte n gjitur shumë lart.

Vide oja e artistes është real izuar kur ajo po qëndronte në katin e tetë të një ndë rtese dhe du ket se ajo nuk kishte fare frikë.

“Jemi në katin e tetë, është lart”, janë fjalët që Baby G ia shtoi videos

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here