Home Uncategorized Arbenita dhe Fero dyshohet se janë ndarë

Arbenita dhe Fero dyshohet se janë ndarë

104
0

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Arbenita dhe Fero, duket se i kanë ndarë rrugët me njëri tjetrin.

Dyshimet për këtë erdhën pasi modelja dhe reperi i kanë larguar të gjitha fotot e përbashkëta që i kishin të publikuara në “Instagram”.


Madje, asnjëri prej tyre nuk është duke e ndjekur tjetrin në këtë rrjet social.

Kjo nuk është kriza e parë mes çiftit, dyshja edhe më parë kishin bërë veprime të tilla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here