Home Uncategorized Tayna provokon me fustanin e hapur tek gjoksi dhe tek të pasmet

Tayna provokon me fustanin e hapur tek gjoksi dhe tek të pasmet

188
0

Tayna është duke e tepruar me ekspozimin e linjave trupore.

Sa në një foto e san ë një tjetër ajo nuk po lë ccast ti ikë pa treguar të pasmet e gjoksin, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në foton e radhës ka vepruar ngjashëm.

Tayna shfaqet e veshur me një fustan të hapur edhe tek të pasmet edhe tek gjoksi, ku duket paksa e ekzagjeruar.

Ja shikojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here