Home Uncategorized Sara e Ledrit bëhet si top sheqeri

Sara e Ledrit bëhet si top sheqeri

252
0

Ajo është e ëmbël, madje nuk e ka fituar vetëm zemrën e Ledri Vules, por edhe të ndjekësve të tij dhe jo vetëm.

Bukuroshja që është në muajt e fundit të shtatzënisë, e që pritet të sjell në jetë një vajzë, po duket mjaftë bukur.

Sara e adhuron natyralitetin, andaj e promovon fuqishëm. Në të gjitha fotot ajo shfaqet krejt vetvetja e tejet natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit me barkun e fryer, Sara e Ledrit ngjanë si top sheqeri. Shumë e ëmbël, apo jo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here