Home Uncategorized Reja e Danit e tepron:Vesh bikini shumë të hapura tek zogu!

Reja e Danit e tepron:Vesh bikini shumë të hapura tek zogu!

272
0

Dafina Haziri është vajza bionde e cila ia rrëmbeu zemrën Andit, djalit hastret të Danit.

Çifti janë të fejuar dhe nga ai moment janë shndërruar në dy protagonist mjaft të përfolur, shkruan “Kosovarja”.

Se bëjnë jetë moderne e luksoze kjo shihet edhe në imazhet që postojnë.

Së fundmi, duke qenë se ndodhen në pushime nuk kanë munguar imazhet nga dyshja e njohur.

Ku vëmendje mori Dafina me bikinit e saj të hapura tek zogu.

E ka tepruar pak apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here