Home Uncategorized Mihrije Braha me linja trupi sikur është 20 vjeçe, por nuk do...

Mihrije Braha me linja trupi sikur është 20 vjeçe, por nuk do e besoni dot sa është: Për t’u pasur zili

233
0

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha i ka mahnitur të gjithë me fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Ndonëse 52 vjeç, Mihrije ka arritur të qëndrojë në super formë fizike. Këngëtarja ka pozuar me rrobabanjo nga pushimet dhe me këtë trup padyshim sfidon edhe vajzat në të njëzetat.

Mihrija ka marrë komente të shumta nga fansat dhe komplimentat nuk kanë munguar.

Në disa prej fotove, këngëtarja ka pozuar së bashku me bashkëshortin, këngëtarin e mirënjohur Naim Abazin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here