Home Uncategorized Kishte kandiduar për deputete, e tani lirshëm le të kandidojë shqiptarja për...

Kishte kandiduar për deputete, e tani lirshëm le të kandidojë shqiptarja për miss

124
0

Arnida Çapi, ish-kandidate për deputete, me profesion avokate dhe aktualisht e punësuar si këshilltare në Bashkinë e Tiranës, i ka vënë ‘flakën’ rrjetit me fotot dhe videot e publikuara së fundmi në Instagram.

Arnida ka nxjerrë në pah të pasmet pranë një ‘jet ski’ me mbishkrimin ‘Verë e shijshme’.

Foto e video pafund që kanë fokus trupin e saj goxha të tonifikuar.
Për më tepër, Arnida ka publikuar edhe video teksa zhytet si një ngjalë e vërtetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here