Home Uncategorized Ja si dukej Enca kur ende nuk ishte e famshme

Ja si dukej Enca kur ende nuk ishte e famshme

207
0

Janë hapur arkivat e fotografive të Encës.

Këngëtarja Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të estradës në vend, shkruan lajmi.net.

Arti stja së fundi ka publikuar një fo tografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërn darë fillimisht në një faqe të fansa ve të saj.

Këng ëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flo kët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzë qeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me Don Xhonin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here