Home Uncategorized LAJME:I mori jetën motrës e vazhdoi jetën me të atin sikur s’kishte...

LAJME:I mori jetën motrës e vazhdoi jetën me të atin sikur s’kishte ndodhur gjë/ Trupin e shqiptares e gjetën sot pas 8 vitesh, e kishin futur në…

198
0

Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vraz në dhe varrosën në malin e Dajtit Eglantina Buçin tetë vite më parë, ndërsa ngjarja e rëndë u zbardh sot nga policia.

Por kush është Shkëlzen Buçi. I riu ndodhet në bu rg si autori kryesor i aten tatit ndaj aktorit Mishel Prela, ngjarje e ndodhur në vitin 2017. Në gjyq, asokohe, Buçi pranoi autorësinë e kri mit, ndërsa rrëfeu se një biznesmen i kishte premtuar 80 mijë euro për vrasjen e aktorit.

Ai pranoi po ashtu se kishte pranuar të kryente vrasjen për të shlyer një kredi që familja e tij kishte marrë disa kohë më parë për kurimin e të vëllait.

Njoftimi i poli cisë Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “HESHTJA”, për zbardhjen e një vrasjeje të ndodhur në vitin 2012.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here