Home Uncategorized Fotot/ Mos i shikoni dhe të mendoni kaq të bukura, do çuditeni...

Fotot/ Mos i shikoni dhe të mendoni kaq të bukura, do çuditeni kur të shikoni se dukeshin vajzat e njohura shqiptare në mbrëmjen e maturës, të pafajshme dhe…

385
0

(Fotot gjenden në fund të tekstit)
Matura eshte nje feste qe te gjithe e kujtojne me nostalgji dhe emocion. Ne qershor maturantet pergatiten per festen e tyre me te rendesishme. Edhe vipat shqiptare shpesh kane postuar foto te festes por ndryshimi me pamjen e sotme eshte shume drastik.

Nora Istrefi

Nora ne mbremjen e matures shfaqet me nje look shume te thjeshte dhe me forma te rrumbullakosura. Kengetarja nga Kosova ka publikuar vetem nje foto nga mbremja e matures dhe duket se ka ndryshuar shume qe atehere.

Armina Mevlani

Nga fotot qe Armina poston te disa viteve me pare mund te themi se ajo vazhdon te jete po njesoj. Pasioni i saj per ngjyren e kuqe mbetet po njesoj pasi edhe per mbremjen e matures fustani i saj eshte po ne kete ngjyre.

Kida

Kida mbremjen e matures e kishte vetem pak kohe me pare. Kengetarja duket pothuajse si pamja e nje prej klipeve te saj. Ajo shfaqet ne mbremjen e matures plot stil dhe ekstavagante.

Era Istrefi

Era shfaqet shume ndryshe ne mbremjen e matures dhe nga ai moment e deri tani ka ndryshuar jo pak. Fustani qe ka veshur kengetarja me fame boterore eshte perdorur me pas edhe nga Nora ,motra e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here