Home Uncategorized Blero flet për herë të parë pas infektimit me koronavirus

Blero flet për herë të parë pas infektimit me koronavirus

216
0

Së fundmi, këngëtari Blero Muharremi habiti të gjithë kur teksa tha se vuante nga angina, zbuloi se kishte kaluar COVID-19.

Larg syrit të publikut e ka mposhtur virusin që ka mbyllur botën.

Sot, pas shumë mesazheve të pranuara nga ndjekësit në rrjete sociale, ai ka treguar se është mirë dhe ka falënderuar të gjithë për kujdesin e treguar.

Postimi i plotë i këngëtarit, më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here