Home Uncategorized VIDEO/ Dhëndri nervozohet me nusen e tij në dasëm

VIDEO/ Dhëndri nervozohet me nusen e tij në dasëm

228
0

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pa këndshëm por qesharak në një dasmë. Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë.

I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën e tortës, dhëndri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort. Kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lot. Shikojeni:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here