Home Uncategorized Sulltanesh Hyrem jep lajmin e bukur: Do bëhem nënë për herë të...

Sulltanesh Hyrem jep lajmin e bukur: Do bëhem nënë për herë të dytë, ja sa muajshe jam

199
0

Meryem Uzerli, aktorja e famshme gjermane e cila luan rolin e “Hyrremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm” do të bëhet nënë për herë të dytë.

Në një intervistë për revistën “Zamazingo”, Meryem tregoi se është 5-muajshe shtatzënë dhe po pret një vajzë.

“Jam 5-muajshe shtatzënë. Pres që beben ta lind në janar. Lara prej kohësh dëshironte një motër”,-tha aktorja.

Meryem Uzerli është nënë e një vajze 7 vjeç me emrin Lara. Aktorja tani është shpërngulur në Berlin ku ka hapur një bar kafe ndërkohë vazhdon edhe profesionin e saj, aktrimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here