Home Uncategorized Sukseset nuk kanë të ndalur për Luana Vjollcën, “pushton” kopertinën e revistës...

Sukseset nuk kanë të ndalur për Luana Vjollcën, “pushton” kopertinën e revistës së njohur amerikane (FOTO)

204
0

Ajo është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në showbiz-in shqiptar. Është fjala për Luana Vjollcën, e cila përveçse në moderim, tashmë i është përkushtuar edhe muzikës.

Një ditë më parë, bukuroshja brune festoi 29-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale publikoi disa nga surprizat që mori që në mesnatë.

Por në ditën e saj të veçantë, Luana ka zbuluar edhe një tjetër surprizë të madhe që ka marrë. Moderatorja ka pozuar për revistën e njohur amerikane “Style Cruze”.

Si gjithmonë, Luana Vjollca shfaqet tërheqëse dhe plot stil në kopertinën e revistës për muajin shtator.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here