Home Uncategorized Morena ngacmon imagjinatën duke pozuar vetëm në reçipeta

Morena ngacmon imagjinatën duke pozuar vetëm në reçipeta

175
0

Morena duket krejtësisht ndryshe në foton e re.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja, së fundi pozoi veç me reçipeta e shtrirë në shtrat, teksa vë në dukje ndryshimin e fundit në pamje.

Tashmë, Morena ka flokët e gjata dhe balluke, ndërsa në këtë imazh e vuri fokusin tek gjoksi në reçipetat e “Calvin Klein”.

Kujtojmë se Morena Taraku pritet që së shpejti ta publikojë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stresin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here