Home Uncategorized Iu hodh vjehrri me Covid-19 nga kati i katërt i spitalit, flet...

Iu hodh vjehrri me Covid-19 nga kati i katërt i spitalit, flet i pikëlluar deputeti Gjetan Gjetani: Do flas dhe do i them të gjitha…

171
0

Janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen tra gjike të mbrëmjes së sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një 65-vjeçar ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i katërt ku ishte shtruar.

Bëhet me dije se janë marrë në py etje disa familjarë dhe mjekë, që kanë ndjekur rastin e 65-vjecarit nga Klosi, Hasan Miri.

Jashtë kamerave, mbesa e vik timës tha se 65-vjeçari, edhe më herët ka vuajtur nga de presioni dhe është kuruar.

Lajmi se ishte prekur nga koronavirusi, ka rënduar më tepër gjendjen psikologjike të 65-vjeçarit.

Ndërkohë vetë deputeti Gjetani u shpreh për ABC Neës, se vjehrri i tij kishte shfaqur ditën e sotme gjendje të rën duar psikolo gjike, ndërsa u shpreh se do të flasë në një tjetër moment për ngjarjen trag jike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here