Home Uncategorized Gold AG dhe bashkëshortja e tij zgjedhin këtë vend për pushime

Gold AG dhe bashkëshortja e tij zgjedhin këtë vend për pushime

171
0

old AG dhe Ermira sërish kanë nisur pushimet.

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka gjetur pak kohë për veten.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Ermira Shkodra, kanë zgjedhur Turqinë për ti kaluar disa ditë pushimi.

“Msoj do sene sa je i ri me moshë, Se i shnoshi lyp çkamos a i smuti veç mu shnoshë”, ka shkruar Goldi pranë postimit të një fotografie nga atje.

Ndërsa edhe Ermira i ka ndarë me ndjekësit disa foto në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here