Home Uncategorized Aktori i njohur me familje infektohet me koronavirus

Aktori i njohur me familje infektohet me koronavirus

155
0

Aktori i njohur si “The Rock”, Dwayne Johnson ka bërë të ditur se ai dhe familja e tij kanë qenë të infektuar me Koronavirus por tani e kanë fituar betejën.

Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video ku flet gjerë e gjatë për situatën.

Johnson është shprehur se kjo ka qenë sfida më e vështirë që kanë hasur si familje, por fatmirësisht ia kanë dalë mbanë dhe janë të shëndetshëm. Po ashtu, aktori ka treguar se vajzave të tij, 2 dhe 4 vjeç, iu ishin shfaqur simptima të lehta, ndërsa atij dhe gruas shumë më të rënda.

Ai mendon se janë infektuar nga disa miq të tyre dhe iu bën thirrje të gjithëve të tregojnë kujdes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here