Home Uncategorized Nusja rrah vjehrrën në Gjakovë

Nusja rrah vjehrrën në Gjakovë

180
0

Nusja rrah vjehrrën në Gjakovë

Një femër në Gjakovë ka raportuar në Polici se është është sulmuar fizikisht nga nusja.

Behet e ditur se rasti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Agani”, ku pas dhunës së ushtruar, vjehrra ka lajmëruar Policinë dhe është ankuar për nusen.

Pothuajse çdo ditë në raportet e Policisë së Kosovës raportohet për raste të dhunës në familje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here