Home Uncategorized Nënë e bir nga Vitia humbin jetën në një aksident trafiku

Nënë e bir nga Vitia humbin jetën në një aksident trafiku

250
0

Në një aksident trafiku kanë humbur jetën nënë e bijë nga komuna e Vitisë transmeton 06 Press.

Faqja e fshatit ka njoftuar përmes një njoftimi pë vdekjen e tyre.

Ja njoftimi i plotë:

Njoftim
Në një aksident trafiku kan vdekur Bashkshortja dhe Djali i Basri Rashit Hajdarit, varrimi bëhet në ora 17:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here