Home Uncategorized Kjo është gruaja e Ramiz Lladrovcit- që 30 vite martesë me kryetarin...

Kjo është gruaja e Ramiz Lladrovcit- që 30 vite martesë me kryetarin e Drenasit

229
0

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sot feston 30 vjetorin e martesës.Bashkëshortja e tij Shemsije Lladrovci e ka uruar me një postim në Facebook.

Ajo ka publikuar imazhe të shumë viteve më parë.

’30 vite, rrugëtim i përbashkët, aspak i lehtë, me shumë sfida e vështirësi, por së bashku me dashurin për njeri tjetrin dhe Atdheun kemi qëndruar të fort! E lumtur që festojmë sot e cdo dite së bashku me familjen tone të mrekullueshme!’, ka shkruar në postim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here