Home Uncategorized Dua Lipa zbulon detaje nga jeta për,tregon kur ka dhënë puthjen e...

Dua Lipa zbulon detaje nga jeta për,tregon kur ka dhënë puthjen e parë!

151
0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi ka realizuar intervistën ku edhe ka folur për jetën personale.

Duke u përgjigjur shkurt në 30 pyetjet për “W Magazine”, Dua zbuloi detaje që nuk i keni ditur më herët.

Hipur mbi një dem lëvizës, Dua pa hezitim është përgjigjur në të gjitha pyetjet, madje edhe në ato private.

Ylli kosovar i muzikës u pyet se kur e kishte dhuruar puthjen e parë, ndërsa përgjigja e Duas ishte se kjo ndodhi në moshën 17 vjeçare.

Ndër pyetjet e tjera ishte se cili është qyteti i saj i preferuar, Londra apo New York, zgjidhja e të cilës ishte Londra pasi edhe është qyteti që i ndihmojë të formohet artistikisht dhe konsiderohet shtëpija e saj e dytë pas Prishtinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here