Home Uncategorized Blerona me këto foto po humb simpatinë e fansave

Blerona me këto foto po humb simpatinë e fansave

236
0

Blerona Zeqiri është moderatorja më me zë në Kosovë.

Me anë të ndryshimeve që i ka bërë tek vetja, ka arritur të jetë në ballinë të faqeve rozë

Blerona me këto foto po humb simpatinë e fansav

Dikur ishte më e shëndoshë ku pëlqehej mjaftë nga publiku shqiptar, por që me kalimin e kohës ajo u dobësua duke bërë edhe nderhyrje te tjera.

Ani pse ende vazhdon të përfolët, duket se fansat më shumë e duan siç ka qenë se si është tani, sidomos në imazhet e fundit e cila duket se vetëm po e prish veten me këto ndryshime.

Për pamjen e saj dhe mënyrën se si duket, mund ta shihni përmes këtyre imazheve, dhe vlerësojeni edhe ju, a po e ndreq veten a po e prish me këto ndryshime të mëdha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here