Home Uncategorized Arta Nitaj dorë për dorë me këtë person

Arta Nitaj dorë për dorë me këtë person

196
0

Aktorja e modelja e njohur Arta Nitaj arrin ti kthejë të gjithë me sy kah ajo me anë të provokimeve që i bën në rrjete sociale.

Duke shfaqur me shumë se ç’duhet secilit postim arrin ti jap rëndësi të veçantë duke u komentuar nga mediet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse ka pasur thashetheme të shumta rreth jetës së saj private, ajo ka treguar që është single dhe po e shijon çdo moment pranë më të dashurve të saj.

Pushimet verore është duke i kaluar në det, vend në të cilin nuk munguan as publikimet e shumta.

Së fundmi ndau një foto e kapur dorë për dore me shoqen e saj, ku bëri të ditur që po kalon qaste të mrekullueshme bashkë më të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here