Home Uncategorized Tek ne ende ngrohtë, në këtë vend bora zbardh gjithçka

Tek ne ende ngrohtë, në këtë vend bora zbardh gjithçka

137
0

Ndërsa një pjesë e Ballkanit po vlon nga i nxehti afrikan, në Slloveni ka nisur të bie borë.

Reshjet e borës kanë zbardhur sot Kredarica, një majë mali në Alpet sllovene.

Sipas mediave sllovene, reshjet e fundit vijnë për shkak të zhvendosjes së lëvizjes frontale dhe depërtimit të ajrit të ftohtë nga veriu i Evropës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here