Home Uncategorized Shikoni se si i rrezikohet jeta kësaj vogëlusheje në Prishtinë

Shikoni se si i rrezikohet jeta kësaj vogëlusheje në Prishtinë

146
0

Sot, qytetarët e Prishtinës, kanë pikasur një ngjarje të pazakontë.

“Vrojtuesit e Lagjes” kanë publikuar një fotografi ku në një kamion etë të një kompanie që punon me xhama, shihet një fëmijë.

Fëmija është komplet i ekspozuar nga rre.ziku dhe rre zikon jetën pa patur asnjë masë mbro.jtëse.

Postimi i plotë i Vrojtuesve të Lagjes:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here