Home Uncategorized Sellma e shanë gruan e Ledri Vules

Sellma e shanë gruan e Ledri Vules

283
0

Sellma është grimere tek e cila grimohen shumë këngëtare, artiste dhe jo vetëm.

Ajo, ka punuar dhe vazhdon të punoj me një pjesë të mirë të femrave të estradës, me të cilat duket se edhe ka krijuar shoqëri, shkruan “Kosovarja”.

Sellma Kasumiviq, së fundi e ka lyer edhe Sara Hoxhen, partneren e reperit Ledri Vula, e cila përherë shfaqet mjaftë natyrale, pa grim të rënduar dhe pa foto të përpunuara.

Sara, thotë se Sellma e shanë pasi ajo nuk ka pranuar të provoj ndonjë aplikim grimi më të rëndë.

A ka të drejtë? Në fakt Sara duket bukur edhe me pak make-up.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here