Home Uncategorized Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan...

Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan Leonora Ganimete Musliut

197
0

Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan Leonora Ganimete Musliut

Duke e ditur se është mike e ngushtë me këngëtaren Leonora Jakupi, nuk mungoi edhe komenti i kësaj të fundit.

Ganimete Musliu ka nisur pushimet dhe nga atje po publikon postime në rrjete sociale.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës së fundi mori vëmendje me fustanin që kishte veshur duke pozuar pranë detit.

Ajo në imazhin që e ka postuar mori komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Duke e ditur se është mike e ngushtë me këngëtaren Leonora Jakupi, nuk mungoi edhe komenti i kësaj të fundit.

Leonora i ka treguar se po duket bukur duke i shkruar dy emotikona, yll dhe një zemër./Kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here