Home Uncategorized Infermierja e QKUK-së për Covid-19: Zoti e bëftë hair, brenda 24-orëve mora...

Infermierja e QKUK-së për Covid-19: Zoti e bëftë hair, brenda 24-orëve mora 2 rezultate të ndryshme!

230
0

Infermierja e QKUK-së për Covid-19: Zoti e bëftë hair, brenda 24-orëve mora 2 rezultate të ndryshme!

Infermierja e Qendër Klinike Universitare të Kosovës, Shqipe Kadriu ka marrë dy rezultate të testit për Covid-19. Ajo ka treguar se brenda 24 orëve, njëherë doli pozitiv e pastaj negativ.

Kadriu përmes një shkrimi në Facebook është shprehur konfuze se cila është gjendja e saj aktuale.

“Receta për me kalu covidin per 24 ore: e bëra testin pardje; nuk e shkruva ku punoj, dola pozitiv; me thirrën në punë dhe ma banë edhe një dhe shkruan ku punoj. Sot në mëngjes isha negativ; Zotin e kam dëshmitarë që andej nuk di a mu gëzu sepse emocionet më janë pështjellu…tash s’po di a jam + a – ose ne mes diku…Zoti e boftë hajr…”, ka shkruar ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here