Home Uncategorized Gjyste Vulaj vath në pjesët intime

Gjyste Vulaj vath në pjesët intime

310
0

Gjyste Vulaj është “nëna” e ekstravagancës, e veshjeve provokuese, por edhe xixave e teminave.

Stili i saj tashmë është i njohur dhe i pa ngatërrueshëm, pasi si Gjystja rrallë kush eksperimenton në estradën shqiptare.

Se a vishet mirë apo keq, a ja qëllon, apo shkreton, këtë e di më së miri publiku, shkruan “Kosovarja”.

Gjysta, paska edhe vath në kërthizë, të cilin sapo e ka zbuluar. Vathi qenka i përmasave të mëdha madje.

Si po iu duket?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here