Home Uncategorized Besi e uron Xhensilën me një foto qesharake

Besi e uron Xhensilën me një foto qesharake

143
0

Besi dhe Xhensila sot festojnë përvjetorin e martesës.

Bes Kallaku dhe Xhen sila Myrtezaj me këtë datë festo jnë përvjetorin e tretë të martesës.

Aktori ka publikuar një fotografi qesharake nga dita e martesës, përmes së cilës zgjodhi që ta urojë Xhensilën.

“Urime 3 vjetorin e marteses o jet. 😂. @xhensilamyrtezaj ♥️♥️♥️🌹“, ka shkru ar Besi, teksa shihet duke ‘puthur’ stat ujën.

“Paske pi i cik o jet…😂”, ishte komenti që ia la Xhensila sipër fotografisë. Për ndryshe, çifti janë prin dër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here