Home Uncategorized A nuk është ky fustan pak i shkurtër për Lola Haradinajn

A nuk është ky fustan pak i shkurtër për Lola Haradinajn

324
0

Lola Haradinaj kohët e fundit është bërë mjaft e famshme.

Jo vetëm që i ka ndihmuar reputacioni i bashkëshortit si një deputet i njohur, por vetë bukuria dhe eleganca e saj e kanë bërë të tillë.


E të jesh grua e deputetit nuk është edhe e lehtë, pasi që publiku është i etur që të dijë më shumë për jetën private të politikanëve.

Natyrisht që një vëmendje e tillë nuk i ka munguar as Lolës.
Duke parë imazhin e fundit që ka postuar në Instagram si të mos merrët pastaj publiku me të.

Veshur me një fustan shumë të shkurtër a nuk është pak sa e tepruar për të?

Por, siç duket në këtë aspekt është treguar mjaft i mirëkuptueshëm edhe Dauti, një deputet aspak xheloz e shumë modern.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here