Home Uncategorized Gruaja e Milot Rashicës dukej krejt ndryshe kur ishte gjimnaziste

Gruaja e Milot Rashicës dukej krejt ndryshe kur ishte gjimnaziste

199
0

Futbollisti Milot Rashica dhe gruaja e tij Bekliz Kera muaj më parë u bënë prindër të një djali.

Çifti i njohur i showbizit, ishte në Kosovë deri para pak javëve për ta njoftuar bebushin me familjarët e ngushtë pasi pamendia ua pamundësoi udhëtimin drejt Zvicrës.

Më poshtë ua sjellim një fotografi të Belkizit gjatë kohës kur ishte në gjimnaz.

Në të mund ta kuptoni që ajo nuk ka ndryshuar pothuajse aspak nga ajo që është sot.

Si ju duket juve?/Prive/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here