Home Uncategorized Arbana merr një vendim të rëndësishëm

Arbana merr një vendim të rëndësishëm

128
0

Arbana Osmani është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pres me padurim vogëlushin e saj. Mirëpo periudha e ëmbël e pritjes ka bërë që moder atorja të heqë dorë prej shumë ushqimeve për hir të beb ushit.

Arbana ka treguar së fundmi dietën e saj dhe se çfarë ka elemin uar derisa vogëlushi të vijë në jetë.

“Mëngjeset e shënd etshme janë të kushtëzuara nga shtatzënia. Duhen shumë perime, shumë fibra. Tani nga fundi kam hequr dorë nga karbohidratet dhe sheqernat dhe sheqerin e marr nga frutat, edhe ndonjë akullore. Si mund të rri unë pa akul lore”.

Arbana tregoi se mezi po pret periu dhën kur mund të konsumojë gjërat më të mira të botës, megjit hatë tani fokusi është tek bebi.

“Nuk janë gjërat më të mirë në botës, te gjërat e mira do të rikthehemi pak më vonë, por e rëndësishme është të hash mirë, sidomos në këtë periudhë”, përfundon ajo në videot në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here