Home Uncategorized Shqiptari i Kosovës publikon foton intime me Oriolën

Shqiptari i Kosovës publikon foton intime me Oriolën

132
0

Shqiptari i Kosovës publikon foton intime me Oriolën.

Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë “kurorë” si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere.

Gjithmonë e më shpesh deklaratat e dyshes për njëri-tjetrin kanë vërtetuar dashurinë e çiftit e cila duket se është në ditët e saj më të mira.

Futbollisti ka ndryshuar së fundmi foton e profilit duke vënë një foto teksa puthet me modelen dhe njëkohësisht duke i vënë edhe “vulën” lidhjes së tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here