Home Uncategorized Gjakovarët e shkelin me kombi një person, pastaj dalin dhe e rrahin...

Gjakovarët e shkelin me kombi një person, pastaj dalin dhe e rrahin fort

179
0

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë një person është goditur me kombi dhe pastaj është rrahur nga disa persona, shkruan Gazeta Metro.

Personi i lënduar ka marrë lëndime truprore, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se ishte goditë nga një automjet kombi me traga vendore, pastaj nga ai automjet kishin dalë dy të dyshuarit meshkuj kosovarë të cilët e kishin goditë me shufra metali dhe më pas ishin larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, sipas mjekut gjendja e tij është stabile”, thuhet në raporin e policisë.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, janë duke e hetuar rastin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here