Home Uncategorized Pas kësaj fotoje fshihet një tmerr i madh, ndërhyrja me armë i...

Pas kësaj fotoje fshihet një tmerr i madh, ndërhyrja me armë i shpëtoi të gjithë

204
0

Rojet bregdetare hapën zjarr ndaj një peshkaqeni 2.5 metra të gjatë pasi iu afruar një grupi prej 40 personash që po shijonin detin në oqeanin Paqësor.

Peshkaqeni u dallua teksa personat në anije ishin duke u larë në det në atë moment.

Në grupin e pushuesve kishte dhe fëmijë që laheshin, dhe arritën t’i shpëtojnë për mrekulli grabitqarit të detit, falë reagimit në kohë rekord të rojes bregdetare.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here