Home Uncategorized Kjo është deputetja që i bënë 15 kilometra vrap në ditë

Kjo është deputetja që i bënë 15 kilometra vrap në ditë

157
0

Kjo është deputetja që i bënë 15 kilometra vrap në ditë

Është ndër femrat më të njohura në vend, që ka bërë emër si një politikane e zonja dhe zë i fuqishëm.

Blerta Deliu, dëputeja nga radhët e “PDK”-së, ka vizion të qartë dhe tashmë e ka të sigurtë vendin e saj në politikë.

Blerta, kujdeset për çdo gjë, e posqarësisht për shëndetin, duke u munduar në maksimum që përherë të jetë në formë të shkëlqyer fizike, shkruan “Kosovarja”

.Deliu, ndonëse shumë e angazhuar në sferen profesionale, ia del që ti bëjë 15 kilometra vrap në ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here