Home Uncategorized Ja ku e shpuan Arta Nitajn

Ja ku e shpuan Arta Nitajn

237
0

IMAZHET GJENDEN NE FUND!
Bukuroshja nga Peja Arta Nitaj, nuk po ndalet.

Arta, ndonëse më nuk është pjesë e ndonjë projekti televiziv, ende arrin të zgjojë interesim tek njerëzit, e këtë e bënë sigurisht me poza provokuese, që nuk i ndalon fare, shkruan “Kosovarja”.

Arta ia ka marrë dorën provokimit, andaj kush mund ta ndalë derisa bukuroshja zeshkane sheh efektin e tyre.

Së fundi, Arta na ka treguar kryesisht aktivitetin në fitnes dhe linjen e lakmueshme që ka arritur fale ushtrimeve intenzive fizike në palestër, shkruan “Kosovarja”.

Pejanja ka vendosur edhe në vath në kërthizë, që nuk po ndalet së ekspozuari përditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here