Home Uncategorized Lajm i mirë:E zhdukur prej 12 gushtit/ Gjendet nëna shqiptare e 4...

Lajm i mirë:E zhdukur prej 12 gushtit/ Gjendet nëna shqiptare e 4 fëmijëve

170
0

Një lajm i mirë ka mbërritur së fundmi nga Greqia.

Mësohet se një 27-vjeçare shqiptare e raportuar e zhdukur disa ditë më parë është gjetur.

Antonia Nikolla, nënë e katër fëmijëve, u raportua e humbur nga familjarët e saj në datën 12 gusht në zonën e Iraklios në Kretë.

Bashkëshorti i saj ka njoftuar policinë greke se gruaja e tij është kthyer shëndoshë e mirë. Ende nuk dihen rrethanat se si ajo është kthyer sërish në banesë dhe arsyet e zhdukjes së saj.

Pas kësaj, policia helene ka ndërprerë menjëherë kërkimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here