Home Uncategorized Këngëtares shqiptare i hy hajni në dyqan për të vjedhur, e publikon...

Këngëtares shqiptare i hy hajni në dyqan për të vjedhur, e publikon videon

205
0

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi.

Një adole shent është futur në ambi entet e dyqanit të saj, duke shkuar menjëherë te kasa ku ka marrë një shumë të hol lash.

Ka qenë vetë Rozana, ajo e cila ka shpërn darë videon (kliko këtu) e kapur nga kamerat e sigurisë në rrjetin e saj social Insta gram.

“Të gjithë duart lart! Këto që vodhi i ka pas me i prish te Folie, kurse 1 mijë lekshin e donte për fat. Ndërkohë në story keni po te njëjtin sot duke vjedhur në një butik tjetër. Ka kohë të sjelli paratë që ka vjedhur, në të kundërt e dimë se kush është dhe se kush janë ata që i nxjerrin të vjedhin. Mendojeni mirë”, shkruan Rozana bashkëngjitur postimit të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here