Home Uncategorized Ja çfarë bën Roberti me tatuazhin e emrit të Norës

Ja çfarë bën Roberti me tatuazhin e emrit të Norës

212
0

Roberti dhe Nora edhe pse të ndarë vazhdojnë të jenë çift i komentuar në mediat rozë.

Me lëvizje të ndryshme, ata çdo herë me veprimet e shumta kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në kohën kur ishin bashkë, Roberti ka realizuar një tatuazh me emrin e Norës, e që edhe pas ndarjes vazhdon ta reklamojë në formën më të mirë.

Sidomos, në imazhin e fundit ai e fokuson duke marr vëmendje tatuazhi me emrin e këngëtares.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here