Home Uncategorized Taynën nuk keni për ta parë më të dalë për kafe në...

Taynën nuk keni për ta parë më të dalë për kafe në Kosovë dhe kjo është arsyeja

196
0

Taynën nuk keni për ta parë më të dalë për kafe në Kosovë dhe kjo është arsyeja

Emri i Taynës mori një famë të menjëhershme në Shqipëri e Kosovë. Reperja u bë e famshme që me publikimin e hiteve të para dhe jeta e saj ndryshoi rrënjësisht. Madje, aq shumë saqë tani nuk del dot lirisht si më parë, pa e vrarë mendjen për sytë e njerëzve.

“Nuk kam shumë privatësi, sepse çdo gjë që bëj merret vesh. Ruhem shumë dhe nuk dal shumë me shoqërinë për shembull, ose të pi kafe. Vetëm jashtë, ku s’më njeh askush, por në Kosovë nuk preferoj. Kjo ka ndryshuar më së shumti”, -është shprehur Tayna gjatë një interviste për Prive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here